Patika per futboll

Shitet nga: gentirt 09 Krr 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport me top
Patika futbolli te ardhura nga Gjermani.
Nike adidas nr 42.5 , Adidas nr 35 dhe nike cool nr 35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim