Fustan i rri

Shitet nga: Rrobaqepsija Erdi-en 24 Tet 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani me qmim te volitshem fustani eshte i ri dhe i sapu qepur.
Ju mirpresum
Rrobaqepsija Erdi-en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim