Shitet fustani

Shitet nga: Rrobaqepsija Erdi-en 24 Tet 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani model i ri i sapo qepur dizajnuar dhe punur nga ne per me shume info ne nr e telit dhe ne viber.
ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim