Shitet fustani

Shitet nga: Rrobaqepsija Erdi-en 24 Tet 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani me qmim te volitshem fustani eshte model i punuar dhe dizajnuar nga ne poashtu punojme edhe me porosi me shumice dhe pakice.
Per me shume informata ne nr e telefonit dhe ne viber
Ju mirpresum
Rrobaqepsija Erdi-en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim