Shitet fustani

Shitet nga: Rrobaqepsija Erdi-en 24 Tet 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani i ri i sapo qepur fustani eshte model i ri dhe i punuar nga ne .
Ju mirpresum
Rrobaqepsija Erdi-en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim