Vello nuserie

Shitet nga: Rrobaqepsija Erdi-en 24 Tet 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Shitet fustani i nuserise model i ri i punuar dhe dizajnuar nga ne..Poashtu punojme me porosi te gjitha llojet e fustanava..
Per me shume informata ne numrin e telefonit ose ne viber..
Ju mirpresum Rrobaqepsija Erdi-en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim