Kepuc per skijim

Shitet nga: Taulant Haziri 06 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Unisex
kepuc per skijim jan shum te rujshme dhe kualitet nga europe me firm SENSIFIT SALOMON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim