Bëjmë INSTALIMIN E HARTAVE 2015-16 në NAVIGACIONE

Shitet nga: Kastro 01 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bejme instalime te hartave me te reja te EUROPES 2014/2015 ne keto paisje; 1. Te gjitha llojet e GARMIN Navigacion Paisjeve 2. Te gjitha llojet e TOMTOM Navigacion Paisjeve 3. Ne telefonat me ANDROID Sistem sic jane SAMSUNG, LG, HTC, SONY, etj, instalojme EUROPE NAVIGON verzionin me te riun 5.4 me te gjitha hartat e EUROPES 2015 (Perfshire komplet Ballkanin dhe Kosoven me 100% mbulueshmeri) 4. Kemi dhe harta per veturat e juaja me te rejat te Europes te cilat kane sistemin e Navigimit me ekran te madh. Kontakti cdo dite prej ores 10:00 deri 24:00. Viber ne kete numer; +37744206303 apo nepermjet emailit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim