Diska dhe paraja

Shitet nga: Liridon 19 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Diska te ibercugit dhe disa lloje te parajave te helikopterit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim