NITI TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA

Shitet nga: Tenda 24 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Tenda NITI Japim Ne Sherbim ( me qera )

Tenda ( Shatora ) Karrika Tavolina

Per Dasma Kanagjegje Ahengje Dhe Ndeja Raste Ndryshme Familjare
Tendat Jan Me Dimenzione 10 x 5 m 8 x 4 m

Transporti Dhe Montimi Gratis

24h Ne sherbim

PER MA SHUM INFORMATA DHE REZERVIME NA LAJMRONI 045 55 44 70 ... 044 478 694
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim