Shiten kauqt

Shitet nga: Taulant sylejmani 17 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten kauqt me qmimin 250 euro kauqt jan te ri dhe shum pak te perdorshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim