Shiten qadrat e ardhura nga Zvicra

Shitet nga: Genc 18 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten qadrat e ardhura nga Zvicrra, ne gjendje te rregullt dhe shume te mire.
Qadrat kan nje mekanizem qe funksionon shume mire dhe lehte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim