Shitet Gruri

Shitet nga: 16 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Grur me Pakic dhe Shumic
Per me shum info kontaktoni edhe ne viber ne ket nr:045618137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim