TENDA KARRIKA TAVOLINA GJILANI

Shitet nga: NEXHAT Sot 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Japim Tenda KARRIKA,TAVOLINA ne sherbim per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare. Tendat jane te kualitetit te larte te mbrojtur nga ererat e forta, shiut dhe rrezeve te diellit duke krijuar nje ambient te fresket ne tendë gjate veres falë cerades kualitative por edhe estetike. Gjithashtu ofrojme NDRIQIM ,Tendat i kemi te madhsive si:4x8, 5x10 , 6x12
per me shum inf, dhe rezervime na kontaktoni ne nr. 044 238 296
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim