TENDA karrika tavolina GJILAN !

Shitet nga: Shkelqim 14 Tet 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me Dimensione të Ndryshme po ashtu ofrojm
1/ Ulse me mbulesa dhe pa mbulesa
2/Tavolina te rrumbullakta me mbulesa
3/Tepih te kuq per ecje
4/Ndrim special per mbramje
5/Ulse speciale per qift
6/Tavolin e qiftit e dekoruar dhe shum decore te ndryshme
REZERVO DATEN TUAJ !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim