TENDA ME NXEMJE karrika tavolina

Shitet nga: Shkelqim 23 Maj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me Dimensione të Ndryshme po ashtu kan edhe ndriqim , për me shum info :045 927 267
REZERVO DATEN TUAJ !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim