Tenda-Karrika-tavolina-044 673 609.....049 187 705

Shitet nga: fatmiri 09 Krr 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
---japim me qera Tenda , Karrika , Tavolina
per dasma , ahengje , ndeja dhe raste
te nryshme familjare , tendat jan me madhesi
10x5m , 12x6m , 10x4m , 8x5m , 10x6m , gjithashtu
kan edhe ndriqim , transporti dhe montimi jan gratis
per rezervime tel : 044 673 609 dhe 049 187 705.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim