Tenda dhe karrika viber 045 927 267

Shitet nga: shkelqim 31 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Tenda dhe karrika ne sherbim per qdo fest familjare .
Ju mirpresum !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim