Tenda karrika tavolina ne sherbim 045 927 267

Shitet nga: Drilon 15 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
JAPIM TENDA (SHATORA ) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA PER DASMA ;SYNETI Muzik Panaire SI DHE PER QDO FESTE DHE DHE AHENG FAMILJAR TENDAT I KEMI TE MADHSIVE TE NDRYSHME
TENDAT JA ME NDRIQIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim