Ultrazera dopler siemens...

Shitet nga: dini 25 Maj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
dy ultrazera siemens dopler dhe pa ngjyra shum te mire per me shum 044-193-743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim