Cad Cam DeguDent

Shitet nga: Cad Cam DeguDent 03 Qer 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR   13 000 EUR

Komuna: Gjilan

Shitet Cad Cam sistemi per Laboratore dentare. Eshte makine kompjuterike per punimin e kurorave dhe urave ne laborator stomatologjik. Ka precizitet te larte. Mund te punohen Zirkon , Plastik Etj Ne sistem vijne Makina gruyere Scaneri si dhe furra sinterizuese QMIMI I VOLITSHEM!!!
Telefono prej ores 10 deri 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim