japim maqina me qera per thithjen elagshtis mykit

Shitet nga: xhevat 09 Dhj 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
japim maqina me qera per thithjen elagshtis mykit ku ben dom uji dhe per tharjen eibercukut etjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim