Apartament ne SARANDE 66 m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Apartament ne katin e 2-te me pamje fantastike te detit dhe qytetit. Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon, nje dhome gjumi, nje banje dhe verande me pamje te te paster nga deti. Ndodhet 200m nga plazhi dhe shum afer qendres dhe shetitores se qytetit. Disponon parkim te brendshem per makina.


Nr.02


Per me shum info kontakto ne : +386(0)49404802 / +355(0)674821265 viber* / WhatsApp* email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim