Banesa në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 99 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 98.9m2 të banuara në katin e V-të.
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo , një shpajz dhe dy terasa.
Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikes, nxemje qendrore me radiator.
Banesa gjendet në lagjën “Dardania I”
Çmimi i bansës sipas marrëveshjes.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim