Banesa 85.60m² ne katin e dyte ne Gjilan

Shitet nga: Shkelzen Gashi Dje 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kompleksi ALBANICA
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 85.60m² ne katin e dyte ka sallon me kuzhin dy dhoma gjumi banjo wc dhe terase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim