Banesa në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 94m2 të banuara.
Banesa gjendet në katin e VI-të në kompleksin banesor “ILIRIA”.
Banesa ka koridor të hapur ku të dërgon direkt në dhomën e ndenjës e cila është e bashkangjitur me kuzhinë, duke patur akses direkt ne tri dhomat e gjumit ,banjon dhe shpajzin.
Banesë atraktive e ndërtuar me standarde evropiane,e izoluar në mënyre moderne.
Banesa është e pa mobiluar .
Posedon infrastrukturë të plotë, ashensor si dhe parkingun.
Çmimi banesës është 45.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim