Banesa në shitje në Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Bodrum
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e III-të banues me 87m2 të banueshme.
Banesa posedon : Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo , një tualet dhe dy ballkone.
Dyer prej druri , dritarë të plastikës me rolete, dyshemeja e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banesë e projektuar dhe ndërtuar me standarde të larta posedon ashnesor, vendparkin si dhe bodrum.
Banesa gjendet ne Fushë Kosovë.
Çmimi i banesës është sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim