Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e parë me 65m² të banueshme.
Banesa posedon: sallon,kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një ballkon.
Banesa është e ndertimit të vjetër.
Dyert dhe dritaret prej druri, dyshemeja parket dhe pllaka.
Banesa gjendet në rrugën “Abdullah Tahiri” .
Çmimi i banesës është 52.000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim