Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e X-të me 108 m2 të banuara.
Banesa posedon këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi , një banjo , një shpajz, një dhomë pune.
Dyer dhe dritare janë prej druri, ka në funksion ashensorin
Banesa gjendet në qendër të qytetit.
Çmimi i banesës sipas marrëveshjes.
Mundësi kompenzimi: banesë në Prishtinë.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim