Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Sht 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e parë me 56.35m2 të banuara.
Banesa posedon sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo.
Banesa posedon infrastrukturë të plotë, dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Banesa është shumë e përshtatshme dhe e rehatshme për banim familjar,mirëpo mund të përdoret edhe për qëllime afariste.
Ҫmimi i banesës është 53.000€.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim