Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa mbi 66m2, në katin e dytë banues.
Banesa posedon sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi,një ballkon dhe një banjo me tualet.
Dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banesa është komplet e mobiluar .
Posedon:Stabilitet,siguri dhe infrastrukturë të plotë,nxemje qendrore me rrymë.
Parkingun privat në podrum.
Banesa ka në dispozicion edhe ashensorin.
Banes tejet e rehatshme me standarde evropiane.
Banesa gjendet në kompleksin banesor BUJANA.
Çmimi banesës është 60.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim