Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e IV me 94m2, me pamje atraktive, e projektuar dhe ndërtuar me kritere shumë të larta.
Banesa ka sallonin së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi ,një banjo dhe një shpajz.
Dyshemeja e banesës është llaminat.
Dyert janë të drurit , dritare të plastikës.
Banesa posedon infrastrukturë të plotë.
Nxemjet i ka të instaluara por jo në funksion,mirpo posedon edhe oxhakun.
Banesa është komplet e mobiluar.
Banesa gjendet në lagjen “Dardania I”.
Ҫmimi banesës sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim