Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 03 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 69.86 m² në katin e III-të.
Banesa posedon : Sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi,një shpajz,një banjo dhe dy ballkone.
Dyert prej druri dhe dritaret plastikës,dyshemeja e tëra llaminat.
Banesa posedon nxemje qendrore.
Gjendet në lagjen ‘’Dheu i Bardhë’’
Çmimi i banesës është 32.000 € .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim