Banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e III-të me 78m2 të banueshme.
Banesa posedon këtë rënditje: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi një banjo, një shpajz dhe një ballkon.
Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri, dritare të plastikës ( me rolete), posedon nxemje qendrore, ashensor të cilësis së lartë si dhe parkingun privat.
Banesa gjendet afër qendres së qytetit.
Çmimi i banesës është 65.000 euro


Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim