Banesa ne Gjilan (Kodi 116)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "Jeti" sh.p.k ka në shitje Banesa dhe lokale në Kompleksin në qendër të qytetit, Kompleksi Banesor është i ndërtuar me standarde më të larta Evropiane dhe gjithçka që është e punuar është e kulatitetit të lartë, në kompleksin banesor mund të gjeni banesa dhe lokale të dimensioneve të ndryshme dhe sipas dëshirës tuaj.
-RENDITJA-
Kati i Par ka keto Banesa me siperfaqe prej; 84.68m2
91m2
91m2
Kati i Dyt ka ket banes me siperfaqe prej
96,82m2
Kati i Tret ka keto Banesa me siperfaqe prej 65,94m2
96,82m2
91.15m2
96,82m2
Kati i Kater i ka keto Banesa me siperfaqe prej 79,5m2
91,15m2
Kati i Pest i ka keto Banesa me siperfaqe prej 65,94m2
96,82m2
96,82m2
91,15m2
91,15m2
Kati i Gjasht i ka keto Banesa me siperfaqe prej 84,68m2
59,90m2
96,82m2
96,82m2
91.15m2
Kati i Shtate i ka keto banesa me siperfaqe prej 65.94m2
59,90m2
96,82m2
96,82m2
91,15m2
110m2
79,5m2
91,15m2
Kati i Tet i ka keto Banesa me siperfaqe prej 59.90m2
96,82m2
96,82m2
91,15m2
91,15m2
84.68m2
Kati i Nente i ka keto Banesa me siperfaqe prej 84,68m2
128,67m2 +68m2 e ka terrasen,
94m2+91m2 e ka terrasen,
108m2+91m2 terras
Qmimet jan jashtzakonisht te lira dhe te volishme. Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit,perkasist te tregu i druve Shumë afër qendrave tregtare,qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj.... Objekti është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit. Per ma shum informata mund te ta kontaktoni ne keta nr +38649217979
+38649594343(viber) ose ne email add; jeti-shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim