Banesa ne Gjilan (Kodi 117)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Agjensioni JETI shpk ka neshitje banesen ne gjilan banesa gjendet te market Drini. Banesa eshte ne katin 3 dhe ka siperfaqe prej 93.25m2 banesa eshte e pa banueshme.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim