Banesa ne Gjilan (Kodi 121)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Gjilan
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Gjilan
te kompleksi plisat banesa ka siperfaqe prej 108m2 banesa eshte ne kati e 3. Banesa eshte e gatshme per banim.Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
2-Dhome Gjumi
1-Banjo
2-Teras
1-Shpajze
1-wc


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim