Banesa ne Gjilan Kodi 282

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Gjilan banesa ka siperfaqe prej 60m2 banesa eshte ne kati e 4. Banesa eshte e gatshme per banim.
Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
1-Dhome Gjumi
1-Banjo
2-Teras
1-Shpajze


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim