Banesa ne shitje (Kodi 177)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 91.60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Gjilan
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Gjilan banesa ka siperfaqe prej 91.6m2 banesa eshte ne kati e 4. Perballe Agmia Center Banesa eshte e gatshme per banim.Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
2-Dhome Gjumi
1-Banjo
2-TerasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim