Banesat te Premium 1 - Premium2 ( Kodi 119)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Agjensioni JETI sh.p.p ka ne shitje dy banesa ne Gjilan banesat kan keto siperfaqe:
Banesa (te premium1) eshte ne katin 6 dhe ka siperfaqe prej 82m2 banesa eshte e pabanueshme Banesa (te premium 2) eshte ne katin 1 dhe ka siperfaqe prej 65m2 banesa eshte e pabanueshme
Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr: +38649217979
+38649594343 (viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim.! Agjensioni JETI SHPK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim