Banese 105 m2 ne Plisi Center ne Gjilan

Shitet nga: Banesa Plisi 16 Krr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Gjilan
Shitet Banesa ose ndrrohet me te ngjajshme ne Prishtine

Banesa eshte nderitim i ri me siperfaqe 105 m2 . ne katin e 3 te.

Posedon 1 sallon me kuzhine

2 dhoma te fjetjes

2 Ballokona

2 banjo dhe

1 koridor

E gatshme per banim vetem me mobiluar .
me gjithe dokumentacionin e rregullt nga Pronari i pare i baneses. (mundeni kontakt me viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim