Gjilan JAHA CENTER Banesa

Shitet nga: Recep Sot 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR   40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ne qender
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Gjilan
Banesa posedon sallon dy dhoma gjumi banjo dhe ballkone, eshte ne katin e peste.
Banesa eshte ndertim i firmes JAHA Center .
Bartja e baneses mund te behet permes Noterit.
( viber nr. +386 49 438 669)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim