Ipet me qera banesa ne Dardani 580 € m2

Shitet nga: Patundshmeri 11 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Dardania (ish Gavrani)
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet ose ipet me qera afatgjat banesa ne Dardani (ish Gavran) por edhe bej ndrrim me banes ne Prishtine.
Banesa ka ket infrastruktur:
Sallon me kuzhin te hapur siq shihet ne Foto ,e mobiluar komplet,Dy dhoma gjumi,banjo, shpajz,Dy Ballkona,kati i 5-te.
Banesa eshte shum e pershtatshme per qift te rinj,sepse eshte e rrethuar me kafeterit me te freukontuara te qytetit,poashtu edhe per qift me femij,ngaqe Kopshti i femijeve eshte jo me larg se 150m,shkolla fillore 50-m,dhe shkollat e mesme e Universiteti afro 300 m,larg,ambullanta familjare 150m,poashtu edhe te gjitha sherbimet tjera familjare mund te arrihen te kryhen per disa min, pa e perdorur fare makinen.

Qmimi per 1 ( nje) muaj komplet me shpenzimet 360€
si dhe kaucioni qe kthehet me rastin e lirimit te baneses nese qdo gje eshte ne rregull.

Bejm edhe ndrrim me Banes ne Prishtine,

Qmimi i blerjes: 580 € per m2

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim