Kompleksi Albanica Banesa ne Shitje 84 m2

Shitet nga: Fitim Sylejmani 11 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kompleksi Albanica
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Banesa ne Shitje ne Kompleksin Albanica ne Gjilan.

Të përfshira
Derë hyrje e blinduar.
Parket i klasit të parë.
Dyer të dhomave.
Banjot dhe WC të kompletuara me sanitari.
Dritare Trocal prodhim Gjerman.
Nxemje me radiator sistemi ne rrymë.
Kuzhina dhe terasa të shtruara me pllaka.

Kompleksi Posedon Qendren Tregtare me Moderne ne Gjilan.

Cmimi shume i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim