Kompleksi Albanica Banesa ne Shitje

Shitet nga: Fitim Sylejmani 13 Shk 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kompleksi Albanica
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Banesa ne shitje ne Kompleksin Banesore me te mire ne Gjilan.

Banesat posedojnë:

Derë hyrje e blinduar
Parket i klasit të parë
Dyer të dhomave
Banjot dhe WC të kompletuara me sanitari
Dritare Trocal prodhim Gjerman
Nxemje me radiator sistemi ne rrymë
Kuzhina dhe terasa të shtruara me pllaka.

Kompleksi gjithashtu posedon edhe Qendren Tregtare me Moderne ne Gjilan.

Cmimi shume i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim