Shitet Banesa kati perdhes mbrapa ish Simpos

Shitet nga: Bekim 23 Nën 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Xhevat Ajvazi ( Bojanina)
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Gjilan
Banesa eshte e renovuar ne teresi ,ka dritaret Pvc ,e izoluar me stiropor anash si dhe nën (podrum)
mbrendesia me abrib
banesa ka pamje nga dy anet para ne rrug dhe mbrapa
72m2 Bruto
1 Dhom te dites
1 Dhom Te Gjumit
1 Dhom per femij
Koridor ,teras,kuzhin ,banjo wc
vetem hapsir te shfytezuar pa mure pa teras i ka 72m2 Bruto Hapsir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim