Shitet Banesa ne Gjilan (Kodi 272)

Shitet nga: jeti Dje 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Gjilan eshte ne lagjen Dheu I Bardhe (afre Furres).
Banesa ka siperfaqe prej 115m2 banesa eshte ne kati e 1.
Banesa eshte e gatshme per banim.
Banesa esht e pajisur edhe me nxemje qendrore,me internet ujesjells infrastruktura esht e nivelit te lart.pra ne ket Banese nuk ka nevoj per as nje investim tjeter qe ti beni kesaj banese .

Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
3-Dhome Gjumi
2-Banjo
2-Teras
1-Shpajze


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim