Shitet banesa në qendër të qytetit 115m2

Shitet nga: Uran 01 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender/JAHA CENTER
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Banesa posedon 115m2(sallonin e madh, kuzhine si dhe 2 dhoma te fjetjes, banjo dhe WC, shpajz, korridor dhe dy ballkona). Banesa ka pamjen nga TREGU I GJELBERT. Banesa ka tri dalje per ne qender te qytetit. Qendra eshte afer 3 min (ne kembe).
Banesa eshte e gatshme per banim..
Dokumentat jane ne rregull, gjithashtu te gjitha dokumentat e nevojshme posedon NOTERI.
Bartja behet ne momentin e nenshkrimit te kontrates.
(çmimi i negociushem) 490€ per m2
TEL.(Viber) +37744922948 dhe +37744536731
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim