Shitet banesa ne Gjilan (Kodi:225)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Lagjen Iliria tek Urbanizmi ne Gjilan. Banesa ka siperfaqe prej 40m2.
Banesa eshte ne katin e 5 dhe eshte e banueshme gjysme e mobiluar.
Banesa ka kete renditje: Sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim