Shitet banesa prej 70m2 ne Gjilan

Shitet nga: 23 Nën 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjilan
shes banesen me 70 metra katror ne kamnik :

- 1 sallon dhe kuzhin
- 2 dhoma gjumi
- 1 banjo
- koridor
- ballkoni i izoluar

banesa eshte e gatshme per banim (e mobiluar komplet me paisje moderne nga zvicrra) , gjendet ne katin e 5 ne vitin 2013 eshte komplet e renovuar , 2 dhomat e gjumit dhe salloni jan me parket , koridori , kuzhina , ballkoni , jan me pllaka , nxemja me rrym , e klimatizuar , dera e hyrjes e blinduar.
- me dokumenta te rregullta, banesa eshte me emrin tim.


TEL : 044-690-409 OSE +41763035850.(viber)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim